Fotograf Bochnia

Organizujesz ślub i wesele w Bochni lub okolicach (np. Brzesko) i szukasz idealnego fotografa ślubnego w Bochni? Cudownie, że udało Ci się odnaleźć naszą stronę! Nazywamy się Just Married Fotografia Ślubna i z przyjemnością wykonamy dla Ciebie reportaż ślubny w Bochni, który doskonale odzwierciedli urok i emocje tego, jakże ważnego dnia.

Co nas wyróżnia? Dbamy o najmniejsze detale, poszukując czegoś więcej niż oczywiste kadry, które możesz zobaczyć u większości fotografów. W każdą historię miłosną wchodzimy z zupełnie nową energią, której efektem są stylowe, unikalne fotografie pełne uczuć i emocji.

emocje ceremonia ślubna
Fotograf Bochnia 1

Fotograf ślubny Bochnia – Fotograf Bochnia

Doskonale wiemy, z czym obecnie się zmagasz. Znalezienie odpowiedniego fotografa na ślub nie należy do najłatwiejszych zadań. Jak wybrać fotografa na wesele w Bochni i okolicach? Przede wszystkim zerknij na oferty usługodawców z Krakowa. Bochnia lub Brzesko leżą nieopodal i dojazd do nich nie jest żadnym problemem.

Fotografujemy śluby od wielu lat i bardzo chętnie odwiedzamy różne urokliwe miejsca w Małopolsce. Jesteśmy z Krakowa, więc do Bochni i okolic (np. Brzesko) dojedziemy w mniej niż godzinę! 

Co więcej, fotografowaliśmy już ślub w Brzesku – czyli bardzo blisko Bochni! Mieliśmy wielką przyjemność uwiecznić ślub w plenerze i wesele organizowane w Pałacu Goetz. Poniżej znajdziesz krótki opis oraz galerię zdjęć.

sesja slubna villa julianna

Zdjęcia ślubne, które zachwycają

01

Idealny reportaż ślubny tworzy spójną historię Waszych uczuć, relacji z bliskimi, emocji, które towarzyszą Wam tego ważnego dnia.

02

Zdjęcia ślubne to nie tylko standardowe kadry i piękne portrety. Uwielbiamy detale, które budują klimat miejsca.

03

Stawiamy na romantyzm – bliskość, dotyk i uczucia. Wiemy, jak uchwycić najpiękniejsze emocje, które pozostaną z Wami na lata.

04

Zdjęcia ślubne, które zachwycają mogą być oglądane setki razy. Nawet po 5 czy 15 latach po ślubie – nadal wywołują łzy wzruszenia i lawinę pięknych wspomnień. 

sesja w szklarni, fotograf ślubny kraków

Fotograf Bochnia poleca – gdzie zorganizować wesele w Bochni i okolicach?

Gdy słyszymy pytanie „gdzie zorganizować wesele w Bochni i okolicach” – nasuwa nam się tylko jedna odpowiedź! Pałac Goetz to zupełnie magiczne miejsce, o wyjątkowej architekturze i doskonałej kuchni. Szczegółowy opis miejsca wraz ze zdjęciami z wesela w Pałacu w Brzesku znajdziesz w naszym zestawieniu 16 najpiękniejszych miejsc na wesele. 

Komu polecamy organizację wesela w Pałacu Goetz? Wszystkim Parom Młodym z Bochni i okolic, które chcą zorganizować ślub i wesele w eleganckim, wytwornym stylu – jak z najpiękniejszych baśni.

Polecamy również Panorama w Wiśniczu. Piękne miejsce z wyjątkowym widokiem na pobliski zamek! Fotografowaliśmy tam kilkukrotnie – świetne miejsce!

oranzeria tomaszowice sesja plenerowa

Fotografia ślubna Bochnia – jaka jest cena usługi fotografa w Bochni i okolicach?

Ile może kosztować usługa fotografii ślubnej w Bochni i okolicach? Dla par jest to bardzo istotna kwestia. Planowanie budżetu ślubnego nie należy do najłatwiejszych, dlatego wycenę otrzymacie do 48 h od przesłanego zapytania. 

Fotograf Bochnia 1

Zobacz historie miłosne sfotografowane w okolicach Bochni

decor

Podobają Ci się nasze zdjęcia? Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę fotografii ślubnej
w Bochni i okolicach – wypełnij poniższy formularz. 

Odpowiedź dostaniesz do 24 h! 

jeżeli potrzebujecie oferty niestandardowej napiszcie czego potrzebujecie, a my zobaczymy co da się zrobić

Ostatnie dodane wpisy