Reportaż ślubny obejmuje przygotowania do ślubu, ceremonię oraz wesele. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ślubnych w naszym portfolio.

Przygotowania

O tak! Ostatnie chwile, ostatnie myśli, ostatnie szlify fryzury, makijaż, poprawki sukni, szczęście, uśmiech, zniecierpliwienie i zdenerwowanie – czy aby na pewno wszystko jest tak jak sobie to wymarzyliście. Tak właśnie wyglądają ostatnie godziny, minuty, sekundy przygotowania przed ceremonią ślubu – I właśnie te momenty reportażu ślubnego chętnie uchwycimy, by po latach można było wspominać, to co zdarza się tylko raz.

 

Ceremonia

I nadeszła ta cudowna chwila ceremonii, w której powiecie sobie na zawsze, przy świadkach i gościach, głośno bądź cichutko „TAK”! Just Married zrobi najlepsze z możliwych ujęć. Zdjęcia ślubne, będą naturalne i jedyne w swoim rodzaju. Ukażą powagę, radość i wyjątkowość tego momentu.

 

Wesele

Na weselu będziemy szaleć z aparatami wśród roztańczonych par, cieszących się Waszym szczęściem. Uchwycimy również Wasz pierwszy małżeński taniec, ale również oczepiny.

Zapraszamy również do zobaczenia zdjęć z sesji plenerowych.