Fotograf ślubny Limanowa

Organizujesz wesele i szukasz fotografa z Limanowej lub okolic? Jesteśmy do usług! Od ponad 8 lat fotografujemy najpiękniejsze momenty w życiu każdej pary. Realizujemy reportaże ślubne, sesje ślubne i sesje narzeczeńskie w Limanowej (i nie tylko). Tworzymy unikalne pamiątki, które wyciskają łzy wzruszenia, przywołują to, co ulotne, zachowują najpiękniejsze emocje, do których z przyjemnością będziecie wracać po latach.

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedniego fotografa na ślub? Kiedy zarezerwować termin? Czy warto wykonać sesję narzeczeńską w Limanowej? Jakie plenery będą najpiękniejszym tłem dla Waszych ślubnych zdjęć? 

Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pozwoli Ci wybrać najlepszego usługodawcę i najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną lub narzeczeńską w Limanowej. Zapraszamy!

plener slubny villa love, fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna kraków, Just Married Fotografia Ślubna
Fotograf ślubny Limanowa 1

Jak wybrać fotografa na ślub w Limanowej?

Przygotowania ślubne to szereg spraw do odhaczenia. Wiemy, co teraz czujesz. Checklista ugina się od zadań. Na co zwrócić uwagę, o co zapytać… Wybór fotografa ślubnego nie należy do najłatwiejszych. To od zdjęć będzie w dużej mierze zależało, jak po latach będziecie wspominać te niezwykłe chwile. Fotograf w czasie reportażu ślubnego zapisuje wszystkie najważniejsze momenty. Bacznie obserwuje to, co dzieje się w czasie przygotowań czy wesela. Łapie chwile, które są pełne esencji tego dnia. Takie, które najlepiej oddają to, co jest między Wami.

Jeżeli zastanawiasz się, czym kierować się wybierając fotografa na ślub w Limanowej, mamy dla Ciebie kilka prostych wskazówek. 

01

Dobrze zapoznaj się ze zdjęciami w portfolio. Sprawdź kilku kandydatów.

02

Oprócz najlepszych zdjęć, zobacz całe reportaże (u nas znajdziesz je w zakładce Historie Miłosne).

03

Przeczytaj opinie w mediach społecznościowych.

04

Skontaktuj się z wybranymi fotografami. Zobacz, jak Wam się rozmawia.

05

Przeanalizuj ofertę, sprawdź, czy odpowiada Twoim wymaganiom.

06

Wybieraj sercem – jeżeli zdjęcia nie łapią Cię za duszę – szukaj dalej. 

07

Najważniejsze, aby fotografie ślubne były spójne z Waszym gustem. 

emocje ceremonia ślubna

Kiedy zarezerwować termin u fotografa ślubnego?

Oczywiście im szybciej, tym lepiej. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Gdy masz termin ślubu – zacznij poszukiwania. Pamiętaj, że niektórzy fotografowie ślubni mają zabukowane weekendowe terminy nawet na 1,5-2 lata do przodu. Szczególnie jeżeli chodzi o miesiące, w których przypada szczyt sezonu ślubnego. Kiedy najtrudniej o wolny termin u fotografa na ślub w Limanowej? Najgorętsze są wszystkie miesiące z literką R oraz daty pomiędzy majem a wrześniem. Coraz popularniejsze są też zimowe śluby np. w grudniu. Kiedy zatem rezerwować usługi fotografa ślubnego? Nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Jedno jest pewne – nie warto tego odkładać w czasie. 

fotograf slubny wadowice, old joker wadowice

Fotograf ślubny Limanowa – Sesja ślubna w Limanowej – gdzie najlepiej ją zorganizować?

Zastanawiacie się, gdzie zorganizować sesję ślubną w Limanowej? Jaki plener wybrać na zdjęcia narzeczeńskie? Mamy sporo pomysłów! Jeżeli kochacie naturę, możemy udać się do okolicznych lasów lub na jedno ze wzniesień np. na Miejską Górę lub na Łysą Górę. 

Jeżeli jesteśmy w Limanowej warto odwiedzić też urokliwy Dwór Marsów, którego historia sięga XVIII i XIX wieku. 

Właściwie w każdym miejscu możemy stworzyć dla Was wyjątkowe kadry ślubne. Bez względu na to, czy jest to Limanowa, czy inne okolice – na naszych sesjach ślubnych to Wy jesteście głównymi bohaterami. Czasem wystarczy kwiecista łąka, spokojny las lub stare mury kamienicy. Może sesja ślubna w kinie? Podczas turnieju ping-ponga… lub w domowym zaciszu? Zobacz kilka fotografii z sesji ślubnych w naszym portfolio. To nasze ulubione kadry, możliwe, że znajdziesz wśród nich inspiracje dla Waszej sesji.

decor

Podobają Ci się nasze zdjęcia? Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę fotografii ślubnej w Limanowej – wypełnij poniższy formularz. 

Odpowiedź dostaniesz do 24 h! 

Ostatnie dodane wpisy