Reportaż ślubny

floral heading

Reportaż Ślubny zazwyczaj obejmuje fotorelację z przygotowań, samej uroczystości oraz przyjęcia weselnego. Jest to niezwykle wymagająca forma. Towarzyszymy Wam podczas najważniejszych momentów ślubu. Dokumentujemy godzina, po godzinie przebieg całego wydarzenia. Łapiemy chwile, które zostaną w Waszych sercach na zawsze, tworząc niezapomnianą pamiątkę ślubną.

floral heading

Jak wygląda reportaż ślubny?

Profesjonalny reportaż ślubny cechuje się kilkoma podstawowymi zasadami. Przede wszystkim zdjęcia muszą odpowiadać spójną historię. Główną rolę odgrywają Wasze przeżycia i emocje. Na zdjęciach zawsze staramy się ująć wszystkich Waszych bliskich. Chcemy, aby reportaż ślubny był realnym i naturalnym odbiciem wydarzeń, które mają miejsce w tym pięknym dla Was dniu.

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne, to te, które nie są pozowane. Naturalna fotografia to jedna z ważniejszych cech dobrego reportażu ślubnego.

W naszych kadrach znajdziecie zarówno detale, które podkreślają charakter chwili, jak i cały wachlarz niezapomnianych momentów, które stanowią esencję Waszego ślubu. Jeżeli zastanawiacie się, czy warto zamówić reportaż ślubny, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. Zdjęcia mówią same za siebie.

Tylko podczas pełnej fotorelacji jesteśmy w stanie uchwycić to, co najbardziej ulotne. Delikatne podenerwowanie podczas przygotowań, ukradkowe spojrzenia, łzy wzruszenia Waszych bliskich, śmiech oraz cała gama chwil, których w ferworze ślubnego szaleństwa nie udało Wam się zarejestrować. Z doświadczenia wiemy, jak Pary Młode reagują, gdy po raz pierwszy zobaczą swoją galerię.

floral heading

Reportaż ślubny – jaka cena?

Chcecie wiedzieć, ile kosztuje reportaż ślubny? Wystarczy, że wyślecie do nas jedną, krótką wiadomość z terminem i miejscem Waszej uroczystości. W maksymalnie 48 h prześlemy Wam wycenę reportażu ślubnego. W dniu ślubu jesteśmy z Wami przez 12 h – od przygotowań, po późne godziny wieczorne. Otrzymujecie od nas 450 zdjęć oraz galerię internetową. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu: fotografia ślubna oferta.

floral heading

Nasze ulubione reportaże ślubne