Decorative Image

Opinie

1
Kasia & Michał

Współpraca z Pawłem była fantastyczna, bardzo swobodna, wręcz przyjacielska, pomimo że w dniu ślubu widzieliśmy się po raz pierwszy na oczy. Paweł od razu podłapał nasz klimat, a w trakcie ceremonii i wesela był praktycznie niewidoczny, zawsze w idealnym momencie.
Zdjęcia w pełni oddają atmosferę tamtego dnia, cudowny reportaż, który odbił się szerokim echem nie tylko wśród znajomych. Gorąco polecamy i mamy nadzieję, że nasze drogi się jeszcze kiedyś przetną.

1
Ania & Przemek

Monika i Paweł czyli zespół Just Married Fotografia ślubna to gwarancja najwyższej jakości, wspaniałej atmosfery, profesjonalizmu i przede wszystkim talentu. Zdjęcia są pełne emocji i niepowtarzalne. Mieliśmy cudowny zaszczyt mieć u tego fantastycznego małżeństwa sesję narzeczeńska, ślub, wesele oraz plener więc wierzcie, że wiem co mówię;) Jeśli ktoś z Was się zastanawia nad usługami JM to wybijam to z głowy bo NIE ma nad czym myślec a jak będziecie myślec za długo to ktoś Wam 'sprzątnie' termin spod nosa.

Piękne zdjęcia to pamiątka na cale życie!

1
Agnieszka & Marcin

100% jakości, 100% profesjonalizmu. Właściwie od momentu zawarcia umowy, można się odprężyć i skupić na przeżywaniu tych wspaniałych chwil jakie towarzyszą ludziom podczas ślubu i wesela.

1
Kasia & Szymon

Super fotografowie, świetne podejście - bardzo polecam! W pełni profesjonalni, genialnie "niewidoczni" i cierpliwi (z powodu ulew kilkakrotnie musieliśmy przesuwać datę pleneru - nie było z tym żadnych problemów).

1
Dominika & Filip

Just Married = Pełen profesjonalizm. Dwóch Fotografów, dzięki czemu żaden najważniejszy moment nie zostanie pominięty.
Zdjęcia przepiękne, nieprzekoloryzowane, naturalne. Fotografowie niewidoczni, nie rzucający się w oczy. Bardzo dobry i sympatyczny kontakt.
Dzięki Just Married mamy przepiękną pamiątkę na całe życie!

1
Ania & Witek

Współpraca z Just Married to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm i przede wszystkim bajkowe zdjęcia! Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z Monika i Pawłem. Zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i mega dyspozycyjni (nawet na sesje w górach o 5tej rano ;))

Uwielbiamy nasze zdjęcia i na pewno zostaną piekną pamiątka na cale życie. Plener został oddany magicznie, a ceremonia i przygotowania w formie reportażu złapały w bardzo naturalny i pełen emocji sposób wiele chwil, o których potem nawet nie pamiętaliśmy.

1
Justyna & Damian

Profesjonalnie i naturalnie tymi słowami opisałabym usługi Just Married.
Mieliśmy okazje z nimi współpracować podczas naszego ślubu oraz sesji plenerowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów wykonanej pracy i serdecznie polecamy ich wszystkie usługi fotograficzne

1
Klaudia & Łukasz

Gorąco polecamy! Dzięki Just Married mamy przepiekną pamiątkę!
A współpraca z Nimi to czysta przyjemność:)

ZAMKNIJ MENU