fotograf slubny wadowice

Monika & Adrian

Do wszystkich par czekających na impuls pomagający wybrać obsługę foto na ten jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Nie wahajcie się ani chwili! To idealny wybór z którego będziecie zadowoleni nie tylko w dniu ślubu ale za każdym razem kiedy będziecie wracać poprzez zdjęcia do tych magicznych momentów. Po pierwsze mega profesjonalizm, Paweł praktycznie nie widoczny, dający super wskazówki, cierpliwy, życzliwy, miły współpraca z Nim to czysta przyjemność. Po drugie zdjęcia, które są naturalne, pokazujące emocje, wywołujące wzruszenia za każdym razem kiedy na nie patrzymy.

Zarówno my jak i nasi rodzice zachwyceni. Gdybyśmy mieli powtórzyć ten dzień napewno wybralibyśmy ich po raz enty bez chwili zastanowienia. Polecamy z całego serducha ❤️

Kasia & Michał

Współpraca z Pawłem była fantastyczna, bardzo swobodna, wręcz przyjacielska, pomimo że w dniu ślubu widzieliśmy się po raz pierwszy na oczy. Paweł od razu podłapał nasz klimat, a w trakcie ceremonii i wesela był praktycznie niewidoczny, zawsze w idealnym momencie.


Zdjęcia w pełni oddają atmosferę tamtego dnia, cudowny reportaż, który odbił się szerokim echem nie tylko wśród znajomych. Gorąco polecamy i mamy nadzieję, że nasze drogi się jeszcze kiedyś przetną.

Ślub humanistyczny i wesele Zacisze Anny Korcz

slub-humanistyczny-zacisze-pomiechowek
najpiekniejsze zdjecia, najpiekniejsze zdjecia slubne, fotografia slubna, zdjecia slubne, plener slubny

Ania & Przemek

Monika i Paweł czyli zespół Just Married Fotografia ślubna to gwarancja najwyższej jakości, wspaniałej atmosfery, profesjonalizmu i przede wszystkim talentu. Zdjęcia są pełne emocji i niepowtarzalne. Mieliśmy cudowny zaszczyt mieć u tego fantastycznego małżeństwa sesję narzeczeńska, ślub, wesele oraz plener więc wierzcie, że wiem co mówię;) Jeśli ktoś z Was się zastanawia nad usługami JM to wybijam to z głowy bo NIE ma nad czym myślec a jak będziecie myślec za długo to ktoś Wam 'sprzątnie’ termin spod nosa.

Piękne zdjęcia to pamiątka na cale życie!

Sesja narzeczeńska Ani i Przemka

Agnieszka & Marcin

100% jakości, 100% profesjonalizmu. Właściwie od momentu zawarcia umowy, można się odprężyć i skupić na przeżywaniu tych wspaniałych chwil jakie towarzyszą ludziom podczas ślubu i wesela.

Plener ślubny na Gran Canaria

sesje plenerowe, plener slubny, sesja plenerowa, fotograf slubny krakow, fotograf slubny warszawa, fotograf slubny slask, zdjecia slubne, zdjecia slubne warszawa, zdjecia slubne slask
sesje plenerowe, plener slubny, sesja plenerowa, fotograf slubny krakow, fotograf slubny warszawa, fotograf slubny slask, zdjecia slubne, zdjecia slubne warszawa, zdjecia slubne slask, opinie

Kasia & Szymon

Super fotografowie, świetne podejście – bardzo polecam! W pełni profesjonalni, genialnie „niewidoczni” i cierpliwi (z powodu ulew kilkakrotnie musieliśmy przesuwać datę pleneru – nie było z tym żadnych problemów).

Piękne zdjęcia to pamiątka na cale życie!

Plener ślubny w górach

Dominika & Filip

Just Married = Pełen profesjonalizm. Dwóch Fotografów, dzięki czemu żaden najważniejszy moment nie zostanie pominięty. Zdjęcia przepiękne, nieprzekoloryzowane, naturalne. Fotografowie niewidoczni, nie rzucający się w oczy. Bardzo dobry i sympatyczny kontakt.

Leśna sesja narzeczeńska

Reportaż ślubny Dominiki i Filipa w hotelu Hilton DoubleTree w Krakowie

Opinie 1
plener slubny, plener slubny w gorach, plener slubny w tatrach, zdjecia slubne, fotograf slubny

Ania & Witek

Współpraca z Just Married to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm i przede wszystkim bajkowe zdjęcia! Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z Monika i Pawłem. Zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i mega dyspozycyjni (nawet na sesje w górach o 5tej rano ;))

Uwielbiamy nasze zdjęcia i na pewno zostaną piekną pamiątka na cale życie. Plener został oddany magicznie, a ceremonia i przygotowania w formie reportażu złapały w bardzo naturalny i pełen emocji sposób wiele chwil, o których potem nawet nie pamiętaliśmy.

Plener ślubny w Tatrach

Ostatnie dodane wpisy