Sesja narzeczeńska

floral heading

Uwielbiamy sesje narzeczeńskie! To podczas tych zdjęć możemy uchwycić to, jacy jesteście na co dzień. Emocje i uczucia, które Was łączą, wychodzą na pierwszy plan. Nie ma stresu związanego z uroczystością ślubną. Nie ma białej sukni i odświętnych strojów. Jesteście Wy, naturalni, piękni – zakochani! Po prostu nie ma nic lepszego!

Podczas sesji narzeczeńskich bardzo często zabieracie nas w swoje ulubione miejsca. Wspomnienia z pierwszych randek, niezapomnianych wakacji lub weekendowych wypadów, tuż przed ślubem, nabierają jeszcze piękniejszych barw. To ogromna przyjemność opowiadać Waszą miłosną historię.

floral heading

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

Jeżeli zastanawiacie się, czy sesja narzeczeńska to dobry pomysł pamiętajcie o tym, że to nie tylko pamiątka, ale także szereg dodatkowych zalet, które sprawią, że podczas ślubu w kwestiach fotograficznych będzie Wam o wiele łatwiej.

Co mamy na myśli? Między innymi naszą relację. Jeżeli należycie do osób, które nie najlepiej czują się przed obiektywem, warto przełamać się troszkę wcześniej, niż podczas samej uroczystości.

Gdy się poznamy, przekonasz się, że nasz obiektyw zdecydowanie nie gryzie. Wręcz przeciwnie na spokojnie wprowadzimy Cię w tajniki bezstresowej fotografii ślubnej.

Zrobimy wszystko, aby czas spędzony podczas sesji narzeczeńskiej był dla Was niezwykle wartościową chwilą. To świetna okazja do celebrowania Waszej miłości i uczuć. Czas tylko dla Was, w którym możecie uczcić zarówno to, co już za Wami, jak i nowy etap, do którego zmierzacie.

Ponadto, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać podczas ślubu. Personalizowane zaproszenia, upominki dla gości lub rodziców to coś, co sprawi, że Wasza uroczystość będzie jeszcze bardziej osobista.

Na koniec dochodzi kwestia pamiątki. Sesja narzeczeńska to w końcu obraz przepięknego okresu w Waszym życiu, który już się nie powtórzy. To kolejne etapy związku. Warto schować je, nie tylko głęboko w sercu, ale także w rodzinnym albumie, który będzie przypominał o tym, co najważniejsze.

floral heading

Miejsca na sesję narzeczeńską

Wybór miejsca na sesję narzeczeńską nie należy do najłatwiejszych. Macie ogrom możliwości i to od Was zależy, w którym kierunku będziemy podążać.  Wybierając miejsce na sesję narzeczeńską przede wszystkim zastanówcie się, czy zdjęcia chcecie wykonać w plenerze, czy w zaciszu swojego domu. 

Jeżeli stawiacie na plener – mamy dla Was ogrom inspirujących podpowiedzi. Chcecie, aby sesja narzeczeńska była pełna sentymentalnych wspomnień? Cudownie! Wybierzmy się w podróż w czasie. Odwiedźmy miejsce, w którym się poznaliście lub zaręczyliście. Jeszcze raz udajmy się na Waszą pierwszą randkę lub pojedźmy tam, gdzie wybraliście się na pierwszy wspólny weekend. Zapewniamy – będzie romantycznie!

floral heading

Pomysły na sesję narzeczeńską

Pomysły na sesję narzeczeńską potrafią zaskakiwać kreatywnością. Najczęściej inspiracji szukacie w tym, co najbardziej Was pociąga. Sesja narzeczeńska na boisku sportowym, sesja narzeczeńska w górach, w sielankowym klimacie, na lodowisku lub w teatrze – wszystkie chwyty są dozwolone! Każdy pomysł na sesję narzeczeńską warto rozważyć dwa razy – czasem najlepsze są te pierwsze i najprostsze, a czasem warto trochę poszaleć. Sesja narzeczeńska to Wasz czas, który możemy spędzić, tak jak lubicie – od szalonego popołudnia na rolkach, po romantyczny wschód słońca na plaży. 

floral heading

Nasze ulubione sesje narzeczeńskie