Sesja ślubna

floral heading

Sesja ślubna to zupełnie odmienna forma, niż klasyczny reportaż ślubny, który ma na celu zapisanie spontanicznych momentów. Podczas plenerowej sesji ślubnej udajemy się we wskazane przez Was (lub zaproponowane przez nas) miejsce. Może to być dowolna przestrzeń. Realizujemy sesje ślubne – plenery ślubne na terenie całego kraju.

floral heading

Pomysły na sesję ślubne – plener jako dopełnienie reportażu ślubnego

Możemy udać się w góry, pojechać nad morze, penetrować okoliczne zaułki miejskie – robić to, co tylko Wam się wymarzy. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Podczas sesji ślubnej staramy się nie ingerować w Wasze zachowanie. Nasz styl pracy opiera się na naturalności. Daleko nam do pozowanych ujęć.

Podczas plenerów ślubnych dużą wagę przykładamy do odpowiedniej atmosfery. Naszym głównym celem jest sprawienie, abyście poczuli się dobrze przed obiektywem. Podpowiadamy, nakierowujemy, ale nigdy nie naciskamy.

Sesja ślubna to nie tylko niezwykła pamiątka, ale także wspaniałe przeżycie, które, mamy nadzieję, będziecie wspominać przez kolejne lata.

W naszym fotograficznym portfolio znajdziecie m.in.: fotografie z sesji ślubnych w górachzagraniczne sesje ślubneplenery ślubne na łonie natury.

Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej szalone pomysły. Chętnie pojedziemy z Wami na koniec świata. Każda sesja ślubna to odrębna historia, którą z przyjemnością uwiecznimy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

floral heading

Nasze ulubione sesje ślubne