Fotograf Wieliczka

Szukasz fotografa ślubnego w Wieliczce? Jesteś w doskonałym miejscu! Z tej strony Monika i Paweł – od lat fotografujemy śluby w województwie małopolskim (i nie tylko). Pochodzimy z Krakowa, a więc dzieli nas od Ciebie zaledwie kilkanaście kilometrów. 

Wykonamy zarówno reportaż ślubny w Wieliczce, jak i bajeczną sesję ślubną w Kopalni Soli lub w innym, okolicznym plenerze. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyboru fotografa ślubnego w Wieliczce? Koniecznie czytaj dalej. 

emocje ceremonia ślubna
Fotograf Wieliczka 1

Cechy dobrego fotografa – Fotograf ślubny Wieliczka

Organizujesz ślub? Przed Tobą naprawdę sporo wyzwań. Branża ślubna z roku na rok rośnie i wybierając usługodawców, masz wiele możliwości. Jak znaleźć najlepszego fotografa ślubnego w Wieliczce? Co brać pod uwagę analizując poszczególne oferty? Jakie są cechy dobrego fotografa, który na 100% spełni Twoje oczekiwania? Przygotowaliśmy małą ściągawkę, która ułatwi Ci wybór odpowiednich osób. 

Cechy dobrego fotografa według Just Married Fotografia ślubna

Kreatywność

W fotografii ślubnej nie ma miejsca na działania szablonowe. Każda para młoda jest inna i wymaga indywidualnego uchwycenia emocji, miejsca, ludzi i niepowtarzalnych chwil.

Podejście do pary młodej i gości

Dobre relacje budują atmosferę. Nie każdy czuje się, jak ryba w wodzie przed obiektywem. Na szczęście wiemy, co robić, aby zbudować swobodny klimat. 

Zaangażowanie

Podczas ślubu nie ma szans na powtórki. Z każdej sekundy trzeba wycisnąć maksimum. Dobry fotograf podpowie Ci, jak działać, aby pamiątka ze ślubu łapała za serce. 

Profesjonalizm

Profesjonalne zdjęcia ślubne są efektem wieloletniego warsztatu i pełnego skupienia. Jakość gra ogromną rolę. Fotograf ślubny musi być, jak superman – zawsze na czas, gotowy na wszystko.

oranzeria tomaszowice sesja plenerowa, fotograf wieliczka

Fotograf Wieliczka – reportaż ślubny w Wieliczce

Gdzie planujecie się pobrać? Może chcecie zorganizować ślub w Kopalni Soli w Wieliczce? To ciekawa alternatywa dla klasycznych wesel. Ślub w Wieliczce z pewnością zostanie zapamiętany przez Twoich gości na wieki. 

Musisz jednak wiedzieć, że dla fotografa ślubnego jest to miejsce wymagające. Reportaż ślubny w Wieliczce mogą cechować nietypowe warunki np. pod kątem oświetlenia. Na szczęście my uwielbiamy takie wyzwania! Wyzwania to jest to co nas napędza!

Reportaż ślubny w Wieliczce naszego autorstwa (zarówno w Kopalni, jak i w innych lokalizacjach) uchwyci podniosłe emocje i wyjątkową atmosferę tego dnia. 

fotograf wieliczka, folwark zalesie, sesja ślubna folwark zalesie

Fotograf Wieliczka – ile kosztuje fotograf ślubny w Wieliczce?

Jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje fotograf ślubny w Wieliczce, musisz zastanowić się nad zakresem naszej współpracy. Możemy zrealizować dla Ciebie sam reportaż ślubny (od przygotowań – po późne godziny nocne). Możesz domówić także sesję narzeczeńską lub sesję ślubną, którą zrealizujemy w wybranym przez Ciebie plenerze. Jeżeli chcesz wiedzieć, jaka jest cena fotografa ślubnego w Wieliczce – skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas – do 24 h otrzymasz odpowiedź.

Z racji tego, że mieszamy w Krakowie – na śluby w Wieliczce i okolicach dojeżdżamy w cenie usługi. 

Fotograf Wieliczka 1

Zobacz historie miłosne sfotografowane w okolicach Wieliczki

decor

Podobają Ci się nasze zdjęcia? Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę fotografii ślubnej
w Wieliczce i okolicach – wypełnij poniższy formularz. 

Odpowiedź dostaniesz do 24 h! 

jeżeli potrzebujecie oferty niestandardowej napiszcie czego potrzebujecie, a my zobaczymy co da się zrobić

Ostatnie dodane wpisy