Fotograf Zakopane

Szukasz fotografa na ślub w Zakopanem? Jesteś w doskonałym miejscu. Nazywamy się Just Married i jesteśmy z Małopolski, dokładniej z Krakowa. 

Za pomocą unikalnych kadrów potrafimy połączyć szlachetny charaktery krajobrazów górskich, z tym co najważniejsze – z Waszymi emocjami, szczęściem i rodzinnym świętowaniem. 

Chcecie wiedzieć, jak wybrać najlepszego fotografa na ślub w Zakopanem? Ile kosztuje reportaż ślubny, a ile sesja w górach? Gdzie można zorganizować plener ślubny w Tatrach? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje, które pomogą Wam dokonać najlepszego wyboru.

emocje ceremonia ślubna
Fotograf Zakopane 2

Fotograf ślubny Zakopane – czym się charakteryzuje?

Mogłoby się wydawać, że reportaż ślubny w Tatrach lub sesja ślubna na Morskim Oku to ultrałatwe zadanie. W końcu widoki są na tyle piękne, że każdy kadr „robi się sam”, bez zbędnego wysiłku. Jako doświadczeni fotografowie ślubni niestety nie możemy tego potwierdzić. Fotografia ślubna w Tatrach jest wymagająca z kilku względów. Po pierwsze łatwo o powielanie utartych schematów i kadrów. W takich miejscach jak Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Czarny Staw, Rusinowa Polana czy Dolina Chochołowska zostało już wykonanych setki sesji ślubnych. To samo dotyczy uroczystości w Kaplicy na Jaszczurówce, czy w drewnianym Kościółku Matki Bożej Częstochowskiej. Nie sztuką jest wykonać kolejne takie same kadry. Sztuką jest interpretacja tych pięknych miejsc, w odniesieniu do wydarzeń z Waszej uroczystości. Każda para jest inna, każdy ślub jest inny i każdy wymaga zupełnie wyjątkowych, unikalnych zdjęć, kadrów i pomysłów.

plener slubny, plener slubny w gorach, plener slubny w tatrach, zdjecia slubne, fotograf slubny

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Zakopanem?

01

Poznajcie klimat zdjęć, czyli zacznijcie od obejrzenia portfolio potencjalnych fotografów na ślub. Zobaczcie, czy wśród zdjęć są reportaże ślubne z Zakopanego lub sesje ślubne w popularnych plenerach górskich

02

Porozmawiajcie z wybranymi fotografami, zapytajcie o ofertę, dostępne terminy i sposób pracy. Dowiedzcie się, jak wygląda kwestia dojazdu i ewentualnego noclegu.

03

Sprawdźcie opinie o usługach fotografa. Znajdziecie je na stronie www, na Facebooku, na Instagramie, czasem też na portalach ślubnych np. znakyou

plener na jurze

Cennik fotografa ślubnego – ile kosztuje fotograf w Zakopanem?

Jakie są ceny fotografa ślubnego w Zakopanem? To oczywiście bardzo ważna kwestia, jednak trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Cena i jakość fotografii ślubnych w Zakopanem może być naprawdę różna. Dużo zależy od zakresu współpracy: tego, czy realizujemy dla Was sam reportaż ślubny (fotografia w dniu ślubu od przygotowań do późnych godzin nocnych), czy może organizujemy też sesję ślubną. Warto pamiętać, że fotografowanie w Tatrzańskim Parku Narodowym wymaga pisemnego zezwolenia i jest obarczone dodatkową opłatą (obecnie wynosi 150 zł).

plener slubny, fotografia slubna, plener slubny, plener na pustyni bledowskiej, zdjęcia ślubne na pustyni błędowskiej, 10 porad na udana sesje plenerowa

Fotograf Zakopane – sesja ślubna w okolicach Zakopanego

Jeżeli organizujecie ślub w Zakopanem, koniecznie zaplanujcie sesję plenerową. Góry to wręcz wymarzone tło dla pięknych, miłosnych kadrów. Miejsc do organizacji sesji plenerowej w okolicach Zakopanego jest naprawdę wiele. 

Możecie postawić na te popularne, czyli te, które wymieniliśmy już powyższej, lub wybrać rzadziej uczęszczany plener. Mamy w zanadrzu kilka wyjątkowych propozycji, którymi z przyjemnością się z Wami podzielimy. 

Warto pamiętać, że sesje plenerowe w okolicach Zakopanego są zazwyczaj bardziej wymagające, niż te w okolicznym parku, czy w mieście. Czasem do celu trzeba dojść dobrych kilka kilometrów. W górach bywa chłodno, warunki szybko się zmieniają. W dzień na szlakach można spotkać tłumy, stąd najczęściej na zdjęcia umawiamy się o świcie. 

Jeżeli zdecydujecie się na sesję plenerową w okolicach Zakopanego (czy to ślubną, czy narzeczeńską), przekażemy Wam całą listę ważnych informacji na temat, tego jak przygotować się do takiej fotograficznej wyprawy. 

Fotograf Zakopane 2

Zobacz historie miłosne sfotografowane w okolicach Zakopanego

decor

Podobają Ci się nasze zdjęcia? Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę fotografii ślubnej
w Zakopanem i okolicach – wypełnij poniższy formularz. 

Odpowiedź dostaniesz do 24 h! 

jeżeli potrzebujecie oferty niestandardowej napiszcie czego potrzebujecie, a my zobaczymy co da się zrobić

Ostatnie dodane wpisy