Znowu zabieramy Was w podróż na Gran Canaria. Zaczynając plener ślubny w lasach, przez które przedzierały się mgły, nie wiedzieliśmy co nas czeka na górze. Gdy przyjechaliśmy na szczyt tej malowniczej wyspy, nie wierzyliśmy w to co widzimy! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych warunków do zdjęć plenerowych. Z jednej strony zachodzące słońce, z drugiej wschodzący księżyc, no i te chmury! A w tym wszystkim miejsce dla Agnieszki i Marcina. Było cudownie i wiemy, że tam wrócimy!

Zupełnie inne oblicze tej przepięknej wyspy możecie również zobaczyć na naszych zdjęciach! Kto jeszcze nie widział sesji narzeczeńskiej Karoliny i Adama ten obowiązkowo robi to teraz! Sesja narzeczeńska na Gran Canaria

zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, destination wedding photographer, gran canaria wedding photographer zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria  zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria, destination wedding photographer, gran canaria wedding photographer zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria, destination wedding photographer, gran canaria wedding photographer zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, zdjecia slubne krakow, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria, destination wedding photographer, gran canaria wedding photographer zdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canariazdjęcia ślubne kraków, fotografia ślubna, plener gran canaria, sesja w górach, fotograf ślubny kraków, plener ślubny wyspy kanaryjskie, plener ślubny na Gran Canaria, destination wedding photographer, gran canaria wedding photographerplener ślubny na Gran Canaria, plener ślubny wyspy kanaryjskie, destination wedding photographer, gran canaria wedding photographer

Leave A

Comment

3 kwietnia 2017
Rewelacyjna sesja! Pozdrawiam
Odpowiedz
10 kwietnia 2017
Ciekawe zdjęcia.
Odpowiedz
Cudownie klimatyczne i pełne uroku kadry :)
Odpowiedz
13 kwietnia 2017
Szczęka opada. Mega dobre zdjęcia!
Odpowiedz
20 kwietnia 2017
Ta sesja ma właśnie "to coś" To o co chodzi w fotografii. Super !!!
Odpowiedz
27 kwietnia 2017
Ten klimat, te kadry... Rewelacja ! :)
Odpowiedz
5 maja 2017
Coś wspaniałego i niepowtarzalnego. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak pięknie udało Ci się uchwycić te intymne chwile. Ale sesja w lesie i tak dla mnie wygrała, tajemnicza, nieco mroczna, jakbyś śledził Parę Młodą. Wspaniale to wyszło!
Odpowiedz
21 czerwca 2017
Przyznam, że wcześniej nie znałem Waszej fotografii, ale od dziś jestem fanem. Piękne ujęcia!
Odpowiedz
27 lipca 2017
Przepiękne miejsce do sesji ślubnej ;) My również bardzo chcielibyśmy w takim miejscu, ale nie wiem czy wybierzemy się na taką sesję czy po prostu zrobimy sobie urlop miodowy, a później sesja gdzieś u nas ;) W końcu też można znaleźć ciekawe miejsca do sfotografowania ;)
Odpowiedz
4 października 2017
Magia!
Odpowiedz