Decorative Image

Plener ślubny

Zastanawialiście się, które plenery ślubne są naszymi ulubionymi?

NASZE ULUBIONE PLENERY ŚLUBNE

Pomysły na plener ślubny - plener jako dopełnienie reportażu ślubnego

Plener Ślubny to zupełnie odmienna forma, niż klasyczny reportaż ślubny, który ma na celu zapisanie spontanicznych momentów. Podczas zdjęć udajemy się we wskazane przez Was (lub zaproponowane przez nas) miejsce. Może to być dowolna przestrzeń. Realizujemy plenery ślubne na terenie całego kraju.

Możemy udać się w góry, pojechać nad morze, penetrować okoliczne zaułki miejskie – robić to, co tylko Wam się wymarzy. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Podczas zdjęć staramy się nie ingerować w Wasze zachowanie. Nasz styl pracy opiera się na naturalności. Daleko nam do pozowanych ujęć.

Podczas plenerów ślubnych dużą wagę przykładamy do odpowiedniej atmosfery. Naszym głównym celem jest sprawienie, abyście poczuli się dobrze przed obiektywem. Podpowiadamy, nakierowujemy, ale nigdy nie naciskamy.

Plener ślubny to nie tylko niezwykła pamiątka, ale także wspaniałe przeżycie, które, mamy nadzieję, będziecie wspominać przez kolejne lata.

W naszym fotograficznym portfolio znajdziecie m.in.: fotografie z plenerów ślubnych w górach, zagraniczne sesje ślubne, plenery ślubne na łonie natury.

Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej szalone pomysły. Chętnie pojedziemy z Wami na koniec świata. Każdy plener ślubny to odrębna historia, którą z przyjemnością uwiecznimy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

ZAMKNIJ MENU