Wesele w Folwarku Zalesie koło Krakowa

Zapraszamy na reportaż ślubny oraz wesele w Folwarku Zalesie Oliwii i Krzyśka. Wspaniała para, piękna suknia Oliwii, wspaniali i uśmiechnięci goście, otoczenie sali oraz bardzo ładne wnętrze sali – zdjęcia ślubne z tego dnia wyszły wspaniale!

Jeśli dla Was to za mało to zapraszamy również na plener ślubny w górach Oliwii i Krzyśka, na który wybraliśmy się późną jesienią. Było przepięknie!

Miłego odbioru!

Ceremonia: św. Franciszka Wieliczka
Przyjęcie: Folwark Zalesie
Suknia: Anna Kara
Film: PiechFilm
Oświetlenie: DjService

reportaż ślubny, fotografia ślubna, wesele w folwarku zalesie, folwark zalesie, justmarried, zdjecia slubne krakow reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried, wesele w folwarku zalesie, folwark zalesie, justmarried, zdjecia slubne krakow wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried, zdjecia slubne krakow wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried, zdjecia slubne krakow wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried, zdjecia slubne krakow wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried wesele w folwarku zalesie, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried wesele w folwarku zalesie, Oliwia i Krzysiek, reportaż ślubny, fotografia ślubna, justmarried, zdjecia slubne krakow

KOMENTARZE

Ciekawe kadry, piękny reportaż. Przyjemnie się ogląda.

Piękny materiał ! szczególnie dobrze się ogląda bo miejsca znane ! 🙂 gratulacje !

Dodaj komentarz

ZAMKNIJ MENU